Z-Lite Canada - 4100-33W-BN-LED - LED Vanity - Chase - Brushed Nickel
Chase LED Vanity in Brushed Nickel
4100-33W-BN-LED
/
  • Authorized Dealer
  • In stock, ready to ship
  • Backordered, Contact for Estimated Time of Arrival
Estimated Delivery For In Stock Z-Lite Products
Standard Shipping
3-8 business days
Flat Rate Shipping
3-8 business days
Arrives West Arrives Central Arrives East
5 - 8 days 3 - 6 days 5 - 8 days
Collection: Chase
Rooms: Bathroom, Powder Room
Finish: Brushed Nickel
Glass: Gloss Opal
Width: 33.00"
Height: 4.50"
Length: 3.00"
Weight: 5.00 lb
Extension from Wall: 3.00"
Canopy: 6.75" L x 4.5" H
Bulbs Included
Number of Bulbs: 1
Maximum Wattage: 33.00 W