Z-Lite Canada - 200-3MB-WM16 - Three Light Billiard - Riviera - Matte Black
Riviera Three Light Billiard in Matte Black
200-3MB-WM16
/
  • Authorized Dealer
  • In stock, ready to ship
  • Backordered, Contact for Estimated Time of Arrival
Estimated Delivery For In Stock Z-Lite Products
Standard Shipping
3-8 business days
Flat Rate Shipping
3-8 business days
Arrives West Arrives Central Arrives East
5 - 8 days 3 - 6 days 5 - 8 days
Collection: Riviera
Rooms: Game Room, Dining Room, Kitchen, Kitchenette
Finish: Matte Black
Glass: White Mottle
Width: 16.00"
Height: 13.25"
Length: 59.00"
Weight: 17.95 lb
Extension from Wall: 59.00"
Chain: 2x 72"
Wire: 110"
Canopy: 8"L x 4.5"W
Number of Bulbs: 3
Maximum Wattage: 100.00 W