Progress Canada - P550007-135 - Two Light Flush Mount - Union Square - Stainless Steel
Union Square Two Light Flush Mount in Stainless Steel
P550007-135
/
  • 20% Off — Discount Applied At Checkout
  • In stock, ready to ship
  • Backordered, Contact for Estimated Time of Arrival
Collection: Union Square
Rooms: Outdoor Lighting
Finish: Stainless Steel
Glass: Clear flat
Width: 12.38"
Height: 5.50"
Weight: 6.61 lb
Wire: 6``
Number of Bulbs: 2
Maximum Wattage: 60.00 W
Bulb Type: A19
Bulb Base: Medium
Light Source: Incandescent
Voltage: 120.00 V