Progress Canada - P400047-020 - Four Light Chandelier - Briarwood - Antique Bronze
Briarwood Four Light Chandelier in Antique Bronze
P400047-020
/
  • 20% Off — Discount Applied At Checkout
  • In stock, ready to ship
  • Backordered, Contact for Estimated Time of Arrival
Collection: Briarwood
Finish: Antique Bronze
Width: 20.00"
Height: 12.00"
Weight: 14.34 lb
Chain: 8``
Wire: 180``
Number of Bulbs: 4
Maximum Wattage: 100.00 W
Bulb Type: Medium
Bulb Base: Medium
Light Source: Incandescent
Voltage: 120.00 V