Progress Canada - P350120-143 - Two Light Semi-Flush Convertible - Blakely - Graphite
Blakely Two Light Semi-Flush Convertible in Graphite
P350120-143
/
  • 20% Off — Discount Applied At Checkout
  • In stock, ready to ship
  • Backordered, Contact for Estimated Time of Arrival
Collection: Blakely
Rooms: Bedroom,Hall & Foyer,Sitting Room,Kitchen,Closets,Pantry,Bathroom
Finish: Graphite
Width: 17.25"
Height: 9.38"
Length: 15.38"
Weight: 8.30 lb
Chain: 8``
Wire: 120``
Canopy: 5.125``x0.875``x5.125``
Number of Bulbs: 2
Maximum Wattage: 60.00 W
Bulb Type: E26
Bulb Base: Medium
Light Source: Incandescent
Voltage: 120.00 V