Matteo Canada - WX06001AGCL - One Light Wall Sconce/Ceiling Mount - Cosmo - Aged Gold Brass
Cosmo One Light Wall Sconce/Ceiling Mount in Aged Gold Brass
WX06001AGCL
/
  • Low stock - 2 items left
  • Backordered, Contact for Estimated Time of Arrival
1LT 5.9"W "COSMO" WALL IRON+ALUMINUM-AG-CLEAR GLASS
Collection: Cosmo
Finish: Aged Gold Brass
Glass: Clear Glass
Width: 5.88"
Height: 6.88"
Length: 6.00"
Weight: 2.00 lb
Extension from Wall: 6.00"
Canopy: Ø5 7/8" x 7/8"H
Number of Bulbs: 1
Maximum Wattage: 40.00 W
Bulb Base: E12 Medium
Voltage: 120.00 V