ET2 - ETDRV001-24100-WT - On-Track Driver w Plug - Continuum - Track - White
Continuum - Track On-Track Driver w Plug in White
ETDRV001-24100-WT
/
  • 20% Off — Discount Applied At Checkout
  • In stock, ready to ship
  • Backordered, Contact for Estimated Time of Arrival
Collection: Continuum - Track
Finish: White
Width: 1.00"
Height: 2.25"
Length: 11.50"
Weight: 0.68 lb
Maximum Wattage: 96.00 W
Voltage: 120.00 V