ET2 - E23121-18PC - LED Pendant - Larmes LED - Polished Chrome
Larmes LED LED Pendant in Polished Chrome
E23121-18PC
/
  • 20% Off — Discount Applied At Checkout
  • In stock, ready to ship
  • Backordered, Contact for Estimated Time of Arrival
Collection: Larmes LED
Finish: Polished Chrome
Glass: Clear
Width: 4.75"
Height: 11.00"
Length: 4.75"
Weight: 1.43 lb
Wire: 120"
Canopy: 6"x6"x1.5"
Bulbs Included
Number of Bulbs: 1
Maximum Wattage: 1.50 W
Bulb Type: LED
Bulb Base: G4
Light Source: LED
Light Output: 105.00 lm
Color Temperature: 3000 K
CRI: 80
Rated Average Life: 30000
Voltage: 120.00 V