ET2 - E21310-10BZ/BUL - LED Pendant - Inca - Bronze
Inca LED Pendant in Bronze
E21310-10BZ/BUL
/
  • 20% Off — Discount Applied At Checkout
  • In stock, ready to ship
  • Backordered, Contact for Estimated Time of Arrival
Collection: Inca
Finish: Bronze
Glass: Cognac
Width: 12.00"
Height: 10.00"
Length: 31.50"
Weight: 11.66 lb
Wire: 130"
Canopy: 10"x5"x1"
Bulbs Included
Number of Bulbs: 9
Maximum Wattage: 4.00 W
Bulb Type: JCD G9 Base
Bulb Base: G9
Light Source: LED
Light Output: 3600.00 lm
Color Temperature: 3000 K
CRI: 80
Dimmable
Voltage: 120.00 V