Elegant Lighting - LD7315W14BLK - Two Light Bath Sconce - Mayson - Black and Clear
Mayson Two Light Bath Sconce in Black and Clear
LD7315W14BLK
/
  • 20% Off — Discount Applied At Checkout
  • In stock, ready to ship
  • Backordered, Contact for Estimated Time of Arrival
Collection: Mayson
Rooms: Bathroom
Finish: Black and Clear
Glass: Clear
Width: 14.00"
Height: 10.00"
Weight: 3.00 lb
Extension from Wall: 7.00"
Wire: 8" Black and White
Canopy: 4.7"x1"x4.7"
Number of Bulbs: 2
Maximum Wattage: 40.00 W
Bulb Type: E26
Bulb Base: E26
Dimmable
Voltage: 110.00 V