Elegant Lighting - LD7049F18BR - Three Light Flush Mount - Xavier - Brass
Xavier Three Light Flush Mount in Brass
LD7049F18BR
/
  • 20% Off — Discount Applied At Checkout
  • In stock, ready to ship
  • Backordered, Contact for Estimated Time of Arrival
Collection: Xavier
Rooms: Dining room, kitchen, living room, entry way
Finish: Brass
Width: 18.00"
Height: 5.00"
Length: 18.00"
Weight: 2.00 lb
Wire: 6" Black and White
Canopy: 4.7"x1"
Number of Bulbs: 3
Maximum Wattage: 40.00 W
Bulb Type: Filament
Bulb Base: E26
Dimmable
Voltage: 110.00 V