Elegant Lighting - LD5056D48SG - Six Light Chandelier - Rohan - Satin Gold
Rohan Six Light Chandelier in Satin Gold
LD5056D48SG
/
  • 20% Off — Discount Applied At Checkout
  • In stock, ready to ship
  • Backordered, Contact for Estimated Time of Arrival
Collection: Rohan
Rooms: living room, kitchen, office, hallway
Finish: Satin Gold
Width: 48.00"
Height: 25.00"
Length: 48.00"
Weight: 6.00 lb
Wire: 79" Golden
Canopy: 5.2"x1.5"x5.2"
Number of Bulbs: 6
Maximum Wattage: 40.00 W
Bulb Type: E12
Bulb Base: E12
Dimmable
Voltage: 110.00 V